Skyrace Montserrat Skyrace 2021

0
Charakteristika trasy
Stupeň obtížnosti
RMT
2
Horskost
G
7
Skupina tříd
Short
Skupina horskosti
G
Steep
Vzdálenost
⨦ 26 km
Rovinný ekvivalent
Do kopce
+ 1 800 m
Okruh
Ano
Lokalita
Monistrol de Montserrat, España
Časové prognózy

Ověř své možnosti! Odhadni čas dokončení závodu, zjisti, jestli zvládneš trasu zaběhnout v určeném čase, nebo dokonce zabojuješ o vítězství?

Ověřit nyní
Povrch
Terénní charakter trasy
Převládající
Výškový profil
Nejvyšší bod
1 091 m n.m.
Nejnižší bod
162 m n.m.
Rozpětí výšky
929 m
Vrcholky na trase
66
Turó de Comellats ~ 576 m n.m.
⨦ 6 km
Turó de l'Ermità ~ 595 m n.m.
⨦ 7 km
Agulla Perduda ~ 909 m n.m.
⨦ 10.5 km
Roques Baixes del Forat del Vent - Roca 578 ~ 0 m n.m.
⨦ 11 km
Roques del Forat del Vent - Roca 579 ~ 0 m n.m.
⨦ 11 km
Roques del Forat del Vent - Roca 555 ~ 0 m n.m.
⨦ 11 km
Quarta de la Trinitat ~ 1 023 m n.m.
⨦ 12 km
la Nineta ~ 0 m n.m.
⨦ 12 km
Roca 541 ~ 1 007 m n.m.
⨦ 12 km
Roca 540 ~ 0 m n.m.
⨦ 12 km
el Pebrot ~ 1 069 m n.m.
⨦ 12 km
la Carota ~ 0 m n.m.
⨦ 12 km
el Sereno ~ 0 m n.m.
⨦ 12 km
El Pito del Sereno ~ 1 010 m n.m.
⨦ 12 km
Contrafort de la Momieta ~ 1 020 m n.m.
⨦ 12.5 km
Agulla del Camí ~ 999 m n.m.
⨦ 12.5 km
la Momieta ~ 1 069 m n.m.
⨦ 12.5 km
la Trumfa ~ 1 024 m n.m.
⨦ 12.5 km
el Gat ~ 1 042 m n.m.
⨦ 12.5 km
Agulla del Guarda ~ 987 m n.m.
⨦ 12.5 km
Agulla de Sant Benet ~ 1 009 m n.m.
⨦ 12.5 km
Contrafort de la Prenyada ~ 1 059 m n.m.
⨦ 12.5 km
la Mòmia ~ 1 127 m n.m.
⨦ 13 km
La Xirimoia ~ 1 040 m n.m.
⨦ 13 km
Roca de Sant Salvador ~ 1 156 m n.m.
⨦ 13 km
Trompa de l'Elefant ~ 1 153 m n.m.
⨦ 13 km
Roca del Moro Joan ~ 1 108 m n.m.
⨦ 13 km
la Prenyada ~ 1 112 m n.m.
⨦ 13 km
Roc d'en Barberà ~ 1 051 m n.m.
⨦ 13 km
Roca de l'Avortó ~ 1 085 m n.m.
⨦ 13 km
Roca 518 ~ 1 069 m n.m.
⨦ 13 km
Roca 517 ~ 1 069 m n.m.
⨦ 13 km
Roca de les Lluernes ~ 1 061 m n.m.
⨦ 13 km
Roques del Forat del Vent - Roca 573 ~ 0 m n.m.
⨦ 13.5 km
Roca 575 ~ 0 m n.m.
⨦ 13.5 km
Agulla del Consol ~ 1 059 m n.m.
⨦ 13.5 km
Roques dels Falcons - Roca 574 ~ 1 059 m n.m.
⨦ 13.5 km
Roques dels Falcons - Roca 551 ~ 1 059 m n.m.
⨦ 13.5 km
Roques dels Falcons - Roca 552 ~ 1 054 m n.m.
⨦ 13.5 km
Roques dels Falcons - Roca 553 ~ 1 042 m n.m.
⨦ 13.5 km
Serra de les Lluernes - Roca 576 ~ 0 m n.m.
⨦ 14 km
Serra de les Lluernes - Roca 544 ~ 0 m n.m.
⨦ 14 km
Serra de les Lluernes - Roca 545 ~ 0 m n.m.
⨦ 14 km
Serra de les Lluernes - Roca 547 ~ 0 m n.m.
⨦ 14 km
Serra de les Lluernes - Roca 546 ~ 0 m n.m.
⨦ 14 km
Miranda de Sant Antoni ~ 1 093 m n.m.
⨦ 14 km
Merlet sota l'Ermita de Sant Antoni ~ 1 093 m n.m.
⨦ 14 km
Agulla Migpartida ~ 1 066 m n.m.
⨦ 14 km
Creu Inferior de Sant Antoni ~ 1 064 m n.m.
⨦ 14 km
Cap de Mort ~ 1 140 m n.m.
⨦ 14.5 km
Roca 357 ~ 1 122 m n.m.
⨦ 14.5 km
Roca 5 del Serrat del Patriarca ~ 1 132 m n.m.
⨦ 14.5 km
La Barretina del Patriarca ~ 1 111 m n.m.
⨦ 14.5 km
Serrat de l'Albarda. Roca 339 ~ 1 101 m n.m.
⨦ 14.5 km
Serrat de l'Albarda. Roca 338 ~ 1 100 m n.m.
⨦ 14.5 km
el Cigronet ~ 1 066 m n.m.
⨦ 15 km
Roca 347 ~ 1 055 m n.m.
⨦ 15 km
Agulla del Pla dels Ocells ~ 988 m n.m.
⨦ 16 km
Agulla Tranquil·la ~ 988 m n.m.
⨦ 16 km
Trencabarrals ~ 1 017 m n.m.
⨦ 16.5 km
Roques del Fascicle ~ 0 m n.m.
⨦ 18 km
Roques del Camí de les Ermites ~ 918 m n.m.
⨦ 18 km
l'Agulla de la Creu ~ 625 m n.m.
⨦ 21 km
Agulla del Riu ~ 0 m n.m.
⨦ 22 km
Roca dels Corbs ~ 646 m n.m.
⨦ 22 km
la Trona ~ 573 m n.m.
⨦ 22.5 km
Terén
Průměrný sklon terénu
39 °
Nerovnost terénu
Vzdálenost v náročném terénu
Stoupání a klesání
Průměrný sklon stoupání
21 %
Průměrný sklon klesání
-20 %
Klíčová stoupání
Klíčová klesání
Počasí
Počasí toho dne
Informace o trase
Výšková data
SRTM DEM 30 m
Počet událostí s touto trasou
1
Datum závodu
21 bře 2021
Výsledky zveřejněny
9 dub 2021
Stav ocenění
Výsledky během ročníku 2021
Statistiky trasy
Přidej se, abys objevil více!

Zkontroluj svou historii běhů, analyzuj své úspěchy a porovnej výsledky s ostatními běžci.

Přihlas se nyní
Přidej se, abys objevil více!

Připoj se, abys mohl zjistit historii běhů svých přátel.

Přihlas se nyní

Kód varianty trasy V-30 - podle tohoto kódu jsou v tomto závodě seskupeny záznamy tratě.

Menu